Firma Bauservice od początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych i grzewczych, w tym węzłów i kotłowni ciepłowniczych oraz instalacji gazowych i przeciwpożarowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, obiektach usługowych, halach przemysłowych oraz projektowaniu przyłączy i sieci zewnętrznych. Zapewniamy kompleksową realizację projektu od doboru optymalnych rozwiązań, koordynację projektu po uzyskanie niezbędnych uzgodnień i pozwoleń, kończąc na nadzorze wykonywanych prac instalacyjno-budowlanych.

Od 1992 roku wykonaliśmy wiele zadań projektowych dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych oraz inwestorów prywatnych. Większość naszych projektów dotyczy modernizacji instalacji sanitarnych i grzewczych oraz gazowych w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, doposażenia w instalację ciepłej wody użytkowej wraz z budową węzłów cieplnych, remontów i budowy hydroforni.

Wiedza i doświadczenie naszych projektantów pozwalają nam podjąć i wykonać każde zadanie projektowe w branży instalacyjnej. Wszystkie nasze projekty zostały zrealizowane, a zbudowane na ich podstawie instalacje zapewniają komfort eksploatacyjny i bezawaryjnie działanie przez wiele lat.

 

 

 

 

W przypadku zainteresowania naszymi usługami projektowymi prosimy o kontakt na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel. 22 644 45 52.