Informujemy, że Bauservice Sp. z o.o. z dniem 31.12.2013 kończy prowadzenie serwisu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zgrzewarek Wavin Ekoplastik.

 Zgodnie z informacją zamieszczoną w instrukcji obsługi przy zgrzewarkach nowego typu, ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzi:

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY„ELRUZ”

WOJCIECH KRZEMIŃSKI I SPÓŁKA

ul. Kościelna 98
 27-200 Starachowice

Tel: 41 274 76 76
Tel/fax: 41 275 50 84
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Natomiast zgrzewarki starszego typu w dalszym ciągu serwisuje:

 

Mora Polska Sp. z o.o.

ul. Wilczak 45/47,

61-623 Poznań

 

tel. serwis: 61 855 29 17

 

Serwis zgrzewarek firmy "Ekoplastik" mieści się w Biurze Handlowym "Bauservice" przy ul. Zaułek 25 w Warszawie. Przeprowadzamy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne powyższych zgrzewarek. Warunkiem naprawy gwarancyjnej jest posiadanie wypełnionej przez sprzedawcę karty gwarancyjnej oraz dowodu zakupu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, dokładamy wszelkich starań, aby czas naprawy niezbędnych Państwu narzędzi pracy był krótki i wynosił od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku napraw zgrzewarek pogwarancyjnych, wymienione części zostają objęte gwarancją, a w przypadku naprawy gwarancyjnej okres gwarancji jest wydłużony o czas pobytu zgrzewarki w serwisie.